Добредојдовте на Yisure
Ningbo Yisure е основана со цел да се направи и го испорача на високо квалитетни производи по прифатлива цена оригинално. Нашиот тим е секогаш создавање и наоѓање на сигурна, безбедна и ефикасни алатки за лесен живот. Од самиот почеток, ние се фокусира на решавање на тежина старите лица и лицата со посебни потреби се соочуваат, како и замав седиштето ас, Чорап помош, Батон Кука итн За време на годините на работа, ние откривме клиенти, исто така, се распрашува подобри алатки за нормални луѓе. Сега Нашиот тим се прошири нашите производствени линии и е посветен на обезбедување на нашите клиенти со најдобрите избор на производи не само за стари лица со посебни потреби, но исто така, единствена прибор како бибер мелница, нафта распрскувач, пица рерна и други иновативни лесен живот производи.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • FABERLIC