Çelik Bateria operohet Coffee Mixer Qumësht Frother

Përshkrim i shkurtër:

 • MOQ: 1000pc
 • Origjina: Ningbo Kinë
 • Porti i Dorëzimit: Ningbo ose Shanghai
 • Pagesa Term: T / T, Western Union, PayPal, L / C
 • Markë: Yisure
 • Tipar: Eko-miqësore
 • Kohë për dorëzim: 35days pas depozitimit.
 • Përshtatje: përshtatur logo ose markë; paketimin përshtatur
 • Paketa: polybag, kuti të bardhë ose ngjyrë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje
  Details shpejta
  Lloji:
  Coffee & Tea Tools, Qumësht dhe kafe Tools
  Coffee & Tea Tools Type:
  frother qumësht
  materiali:
  ABS + Stainless steel
  Certifikimi:
  CE / EU, FDA, LFGB, CE / EU, FDA LFGB
  Feature:
  Eco-Friendly, Eco-Friendly
  Vendi i origjinës:
  Zhejiang, Kinë (kontinent)
  Emri Markë:
  Yisure
  Numri Modeli:
  9808 për Frother qumështit
  ITEM NO .:
  9808 Për Frother qumështit
  SIZE ::
  20 (dia) * 205mm
  MATERIAL ::
  ABS & SS
  PAKETIMI ::
  Color Box
  BATTERY ::
  2 * AAA
  Tools Lloji:
  Kafe dhe qumësht frother
  Quality:
  Cilesi e larte

  Furnizimi Aftësia
  Supply Ability:
  10000 Piece/Pieces per Month
  Packaging & dorëzimit
  detajet Paketimi
  kuti ngjyrë për Frother qumështit
  port
  NINGBO

  Çelik Bateria operohet Coffee Mixer Qumësht FrotherMixer, lëvizje Qumësht, lëvizje kafe.

  përshkrim i produktit

  Për të krijuar pije speciale kafenesh në shtëpi! Frother ynë pakta dhe të hijshme handheld krijuar trashë, luksoze frothed butë në 20 seconds.It është e përkryer për të bërë cappucinos shijshme, lattes pasur dhe chocolates.Utilizes nxehtë e rumming fundit heshtur, teknologji motor me shpejtësi të lartë, shkon nga 2 bateri AAA dhe kjo është pak më shumë se 1/2 inç të trasha

  ITEM NO. 9808
  Emri i artikullit: Latte Pen
  SIZE: 20 (dia) * 205mm
  MATERIAL: ABS & S / S
  BATTERY: 2 * AAA
  MEAS./QTY 48.5 mm 22.5 mm 28cm; 48pcs / ctn
  20'FT: 96551pcs
  40'FT: 200000pcs
  40'HQ: 234482pcs
  GW / NW 4.2 / 3.6KGS
  PAKETIMI: Color Box
  MOQ: 3000pcs
  Pse ne

  1.Ne e jemi te specializuar në linjë për më shumë se 10 vjet

  2.Our produkte janë me cilësi të lartë me shumë certifikatat si LFGB, FDA, CE, RoHS

  3. projektimin e produkteve tona janë unike dhe të hollë.

  4.Customers gëzojnë pas-shitjes mbrojtje.

  1.We ofrojnë shërbim përshtatur OEM, ODM, etj.

  2. Ne ofrojmë garanci 2 vjeçare për produktet tona.

  3. Ne mund të dorëzojë mostra brenda 3days.

  4. Ne mund të japë urdhra normale brenda 30 ditë.

  5.We pranojmë të gjitha llojet e mënyra e pagesës, EGT / T, L / C, Assurance Trade, Western Union, PayPal ETJ

  6. Ne mund ti përgjigjeni ndonjë pyetje nga klientët tanë shumë të shpejt dhe me efikasitet.

  Ningbo Yisure Industry & Trade Co., Limited. is a leading and reliable manufacturer and exporter of home and promotional products located in Ningbo, China.

  We supply a full range of products for home and promotion. We do OEM and ODM business for customers in mold tooling and mass production.

  You focus on your customer, we’ll do the rest in China”. We act as your own office in China – We know very well that our success rests on the structure of the relationships we nurture with you.


  Çelik Bateria operohet Coffee Mixer Qumësht Frother

   

  Q: A mund të dërgoni një mostër për referencë?

  A: We are glad to send samples for your inspection. Standard samples can be free, but you may need to pay the express fees.

  Q: Si për të konfirmuar cilësinë me ne para se të filluar për të prodhuar?

  1) We can provide samples and you canchoose one or more, and then we make the quality according to that.

  2) Na dërgoni mostra tuaja, dhe ne do të bëjmë atë në bazë të cilësisë tuaj.

  Q: Si për të zgjidhur problemet e cilësisë pas shitjes?

  A: Take photos of the problems and send to us After we comfirm the problems, within three days,we will make a satisfied solution for you.

  Q Whatistheleadtime?

  A: 30-35days pas konfirmimit mostrës

  Q: A mund të shtypura markë tonë në produkt?

  A: Po, sigurisht. logo markë e konsumatorit mund të jenë të shtypura në produktet.

  Pyetje: Po në lidhje me çmimin?

  A: We promise the price we offer is lowest if same application, only to enlarge the market share


 • Previous:
 • Next:

 •