kulturë

yisure_logo

Na kontaktoni

Adresa: No.218 Cangchu Road, Jiangbei District, Ningbo, China

Tel: + 86-574-87905427
Fax: + 86-574-87272990
Email: info@yisure.com
Personi i Kontaktit: Ms.Grace

Yisure Enterprise Vlera:
Markë + Stafi + Përkushtim = Vlera e ndërmarrjes.

Konsumatori është i pari, Cilësia është jeta jonë.

123

2143

Ne i përmbahemi në parim të cilësisë së vjen çështjet parë dhe të shërbimit qëndrim, të garantojë cilësinë e prodhimit, përtërij teknikat tona të vazhdueshme, në këtë mënyrë për të zhvilluar tregun e brendshëm dhe ndërkombëtar.
Në shekullin e ri, ne do të vazhdojë të furnizojë klientit tonë me cilësinë autentike, sepse nesër do të lavdishme së bashku!