Пренослив столица ЕВА подлога можност за преклопување градина Kneeler и Сеат

Краток опис:

 • MOQ: 1000pc
 • Потекло: Ningbo Кина
 • Испорака пристаниште: Ningbo или Шангај
 • Рок на плаќање: T / T, Western Union, PayPal, L / C
 • Бренд: Yisure
 • Функција: Еко-пријателски
 • Време на испорака: 35days по депозит.
 • Персоналните: прилагодено лого или марка; кориснички пакување
 • Пакет: polybag, бело или во боја кутија
 • детали за производот

  Тагови производ

  тип:
  градина Помошник
  Општа употреба:
  Алатката за употреба градина
  материјал:
  Метал + ЕВА
  Метал Тип:
  железо
  изглед:
  модерни
  Укината:
  Да
  гумени:
  Не
  Место на потекло:
  Жеџијанг, Кина (континентална)
  Бренд име:
  OEM
  Број на модел:
  6055
  Опис:
  мулти-функција градина kneeler и седиште
  ЦТН големина:
  56X30X62CM 4PCS / ЦТН

  Набавка Способност:
  1000 Парче / Парчиња по ден
  пакување Детали
  пошта кутија 
  Порт
  Ningbo

  Пренослив столица ЕВА подлога можност за преклопување градина Kneeler и Сеат

  Опис на производот

   

  Точка НЕ ​​.: 6055
  ОПИС: Градина Kneeler со 2 торбички
  ФОБ пристаниште Ningbo
  Материјал: челични цевки + EVA цевка Кол: дебелина 22mm на цевката: 0.7mm EVA големина: 41 × 15.5x2cm
  ЕДИНИЦА ГОЛЕМИНА: 60 * 27,5 * 49CM
  НЕТО МАСА: 2.6KGS
  MEAS./QTY 55X30X62CM 4PCS / ЦТН
  NW / GW: 10.5 / 13.5KG
  40HQ: 2680PCS
  Пакување: пошта кутија кутија големина: 61 * 27 * 13.5CM

  Со можност за преклопување-градина-kneeler-со-алатка торба

  Со можност за преклопување-градина-kneeler-со-алатка торба (2) Со можност за преклопување-градина-kneeler-со-алатка торба (1)

   

   

   

   

  Зошто нас

  1.Ние сме специјализирани во линијата за повеќе од 10 години

  2.Our производи се со висок квалитет со многу сертификати како LFGB, ФДУ, CE, ROHS

  3. дизајн на нашите производи се единствени и деликатна.

  4.Customers уживаат заштита по-продажба.

  1.Ние обезбеди кориснички услуги OEM, ODM, итн.

  2. Ние обезбедуваме 2 години гаранција за нашите производи.

  3. Ние може да донесе примероци во рок од 3 дневна.

  4. Ние може да донесе нормално нарачки во рок од 30 дена.

  5.We прифати сите видови на услови за плаќање, ЕГТ / T, L / C, Трговија уверување, Western Union, PayPal ИТН

  6. Ние може да одговори на сите прашања од нашите клиенти многу брзо и ефикасно.

  Ningbo Yisure индустрија и трговија копродукции, со ограничена. е една од водечките и сигурен производител и извозник на домот и промотивни производи се наоѓа во Ningbo, Кина.

  Ние ги доставуваме широк спектар на производи за домот и за промоција. Ние го правиме ОЕМ и ODM бизнис за клиентите во мувла инструментално и масовно производство.

  Ќе се фокусира на вашиот клиент, ние ќе го стори останатото во Кина ". Ние работиме како своја канцеларија во Кина - Ние многу добро знаете дека нашиот успех се базира на структурата на односите го негуваме со вас.

   

   

   

  П: Може ли да испрати примерок за повикување?

  А: Ние сме среќни да се испрати примероци за инспекција. Стандардна примероци можат да бидат слободни, но можеби ќе треба да се плати изрична такси.

  П: Како да се потврди квалитетот со нас пред да почне да произведува?

  1) Ние може да обезбеди примероци и ќе canchoose еден или повеќе, а потоа ние се направи квалитет во согласност со тоа.

  2) Испратете ни го вашето примероци, и ние ќе го направи тоа во зависност од вашите квалитет.

  П: Како да се реши проблеми со квалитетот по продажбата на?

  А: Земете фотографии на проблемите и испратете ја на нас откако ќе comfirm проблемите, во рок од три дена, ќе бидете задоволни решение за вас.

  П: Whatistheleadtime?

  A: 30-35days по потврда примерок

  П: Може ли да се печати нашиот бренд на производ?

  О: Да, се разбира. бренд логото на купувачи може да се печатат на производите.

  П: Што е цената?

  А: Ние и ветуваме на цената нудиме е најниска и ако истото барање, само за зголемување на пазарниот удел


 • Претходно:
 • Следно:

 •