Домашна пица рерна прозорец со поглед стакло

Краток опис:

 • MOQ: 1000pc
 • Потекло: Ningbo Кина
 • Испорака пристаниште: Ningbo или Шангај
 • Рок на плаќање: T / T, Western Union, PayPal, L / C
 • Бренд: Yisure
 • Функција: Еко-пријателски
 • Време на испорака: 35days по депозит.
 • Персоналните: прилагодено лого или марка; кориснички пакување
 • Пакет: polybag, бело или во боја кутија
 • детали за производот

  Тагови производ

  Преглед
  Основни детали
  тип:
  Решо Шпорет
  инсталација:
  Слободно стоење
  материјал:
  метал
  Контрола на владата:
  Механички тајмер контрола
  Број на печки:
  еден
  Потврдување:
  CE, ЕМС, LFGB, RoHS
  Моќност (W):
  1200
  Напон (V):
  230
  Место на потекло:
  Жеџијанг, Кина (континентална)
  Бренд име:
  YISURE
  Број на модел:
  YS31-V-камен
  моќност:
  1200W
  Напон:
  110V-230V
  големина подарок кутија:
  36.5X21.2X40cm
  Картонска кутија:
  43.9X38X41.5cm / 2pc
  вчитување количина:
  1680pcs / 40'FCL и 2000pcs / 40'HQ
  MOQ:
  800pc
  додатоци:
  керамичка плоча
  Грејачот:
  Нерѓосувачки челични цевки
  Тема:
  Поглед на стаклото на прозорецот
  Пица Големина:
  12-инчен

  Набавка Способност
  Набавка Способност:
  10000 одделение / единици дневно Домашна пица рерна
  Пакување и испорака
  пакување Детали
  пена + боја кутија за Домашна пица рерна
  Порт
  Ningbo

  Домашна пица рернасо прозорец поглед стакло

  Опис на производот

  -Bakes дебела и тенка кора пица во минути

  -Ideal за чување на замрзната, пици по печен или свежо тесто

  -Preheating функција

  -Pilot светло за термостат.

  -Горносорбиски и долните грејни направи готвење повеќе еднакво

  -А уникатен камен печка за да се обезбеди пица се пече остри и рамномерно

  -Adjustable 30 минути тајмер со аларм функција .

  -Variable температура, најголем е 330-360 º C

  -Fixed или отстранлив сад за печење

  Зошто нас

  1.Ние сме специјализирани во линијата за повеќе од 10 години

  2.Our производи се со висок квалитет со многу сертификати како LFGB, ФДУ, CE, ROHS

  3. дизајн на нашите производи се единствени и деликатна.

  4.Customers уживаат заштита по-продажба.

  1.Ние обезбеди кориснички услуги OEM, ODM, итн.

  2. Ние обезбедуваме 2 години гаранција за нашите производи.

  3. Ние може да донесе примероци во рок од 3 дневна.

  4. Ние може да донесе нормално нарачки во рок од 30 дена.

  5.We прифати сите видови на услови за плаќање, ЕГТ / T, L / C, Трговија уверување, Western Union, PayPal ИТН

  6. Ние може да одговори на сите прашања од нашите клиенти многу брзо и ефикасно.

  Ningbo Yisure индустрија и трговија копродукции, со ограничена. е една од водечките и сигурен производител и извозник на домот и промотивни производи се наоѓа во Ningbo, Кина.

  Ние ги доставуваме широк спектар на производи за домот и за промоција. Ние го правиме ОЕМ и ODM бизнис за клиентите во мувла инструментално и масовно производство.

  Ќе се фокусира на вашиот клиент, ние ќе го стори останатото во Кина ". Ние работиме како своја канцеларија во Кина - Ние многу добро знаете дека нашиот успех се базира на структурата на односите го негуваме со вас.

   

   

  П: Може ли да испрати примерок за повикување?

  А: Ние сме среќни да се испрати примероци за инспекција. Стандардна примероци можат да бидат слободни, но можеби ќе треба да се плати изрична такси.

  П: Како да се потврди квалитетот со нас пред да почне да произведува?

  1) Ние може да обезбеди примероци и ќе canchoose еден или повеќе, а потоа ние се направи квалитет во согласност со тоа.

  2) Испратете ни го вашето примероци, и ние ќе го направи тоа во зависност од вашите квалитет.

  П: Како да се реши проблеми со квалитетот по продажбата на?

  А: Земете фотографии на проблемите и испратете ја на нас откако ќе comfirm проблемите, во рок од три дена, ќе бидете задоволни решение за вас.

  П: Whatistheleadtime?

  A: 30-35days по потврда примерок

  П: Може ли да се печати нашиот бренд на производ?

  О: Да, се разбира. бренд логото на купувачи може да се печатат на производите.

  П: Што е цената?

  А: Ние и ветуваме на цената нудиме е најниска и ако истото барање, само за зголемување на пазарниот удел


 • Претходно:
 • Следно:

 •